جهت آشنایی با قیمت لمینت دندان در تهران ، با ما همراه باشید.

هیچ کس نمی تواند انکار کند که یک لبخند زیبا چقدر مطلوب است و همین دلیل است که مردم هزاران دلار برای تهیه روکش دندان برای بهبود لبخند خودشان هزینه می‌ کنند. با این حال همه افراد توانایی مالی برای پرداخت چنین هزینه‌ هایی گزافی را ندارند. در چنین شرایطی می توانید از کشورها و شهرهایی استفاده کنید که هزینه مسائل دندانپزشکی د آن ها پایین تر می باشد.

لمینت دندان در تهران

اگر شما اهل کشور دیگری جز ایران هستید و هزینه های دندانپزشکی در کشور شما بسیار بالا است بهترین گزینه برای شما یک سفر کوتاه به کشور ایران و شهر تهران می باشد. حتی اگر شما یک ایرانی هستید و در کشورهای خارجی زندگی می کنید، می ‌توانید برای پایین آوردن هزینه و قیمت لمینت دندان، این کار را در شهر تهران انجام دهید.

قیمت لمینت دندان در تهران

قیمت لمینت دندان در تهران

لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان دندانی یکی از انواع روکش های دندان گفته می باشد و یک درمان زیبایی برای دندان های شما است.  شما می توانید دندان های انتخابی خودتان را با استفاده از پوسته های ظریف چینی، سرامیک یا کامپوزیت ونیر روکش کنید و دندان هایتان را زیباتر از چیزی که هستند بکنید. لمینت دندان حتی می ‌تواند مشکلات ظاهری مانند لب پر شدن، شکستگی ها، فاصله بین دندان ها و ایجاد لکه بر روی دندان را هم درمان کند.

همچنین لمینت دندان می تواند مشکل به هم ریختگی دندان نظیر کوتاه و بلند بودن دندان و مسائلی از این قبیل را هم برطرف کند. پس می‌توان گفت که لمینت دندان در کنار مسائل زیبایی به مسائل درمانی هم می پردازد. همانطور که گفته شد، لمینت‌ دندان از پوسته های نازک چینی و ظریفی تشکیل شده است که جایگزین مینای دندان می شود و در واقع به جای لایه محافظ طبیعی دندان کار می کند و می توانند ظاهر طبیعی داشته باشند.

حتی می‌توانند شکل، رنگ و طول آن ها دقیقا مانند دندان های خودتان باشد. بنابراین پس از اینکه کار لمینت بر روی دندان شما انجام شد، می‌توان گفت که کسی متوجه تغییر بر روی شکل دندان های شما نمی شود و فقط سفید تر و زیباتر شدن آن را متوجه می‌شوند.

چرا لمینت دندان در تهران بهتر است؟

می توان گفت که به غیر از عمل جراحی های پلاستیک که ایران بالاترین شهرت را در آن دارد، این کشور مخصوصاً پایتخت آن یعنی شهر تهران توانایی گسترده ای را در برخی از درمان های دندانپزشکی دارد.

تهران با داشتن یک جایگاه معتبر از هزاران مسافری که این کشور را به جای سایر مقاصد برای ترمیم و زیباسازی دندان هایشان انتخاب می ‌کنند بسیار استقبال می‌کند تا در تهران اقدامات دندانپزشکی خود را انجام دهند. بیشتر بیمارانی که برای اهداف دندانپزشکی به ایران می روند از اروپا، آمریکای شمالی و خاورمیانه می باشند.

قیمت لمینت دندان در تهران

قیمت لمینت دندان در تهران

عوامل مهم در قیمت لمینت دندان در تهران

می‌توان گفت که مسائل خیلی مهمی برای انجام لمینت دندان در تهران وجود دارد. اول از همه کیفیت بالای خدمات دندانپزشکی است که این کشور را در این زمینه به سمت جلو سوق می‌دهد و دوم تبحر زیاد دندانپزشکان ایرانی است که کمک زیادی می‌ کند که این کشور در این زمینه درجه یک باشد.

با بهره گیری از پروژه های جدید فناوری، دندانپزشکان ایرانی بهترین دندانپزشکان در خاورمیانه هستند و سرانجام مهمترین قسمت این دلیل این است که قیمت نقش مهمی دارد. بسیاری از بیماران قیمت مناسب لمینت دندان به کشور ما برای درمان می آیند.

به عنوان مثال اگر در یک کشور غربی مانند ایالات متحده آمریکا زندگی می کنید، قیمت لمینت دندان برای شما هزینه بسیار سنگینی خواهد داشت. با این حال اگر همین روش را در ایران انجام دهید قیمت لمینت دندان در تهران برای شما ۲ الی ۳ برابر کمتر از کشور خودتان خواهد شد.

لیست قیمت لمینت دندان در تهران

قبل از اینکه قیمت لمینت دندان در تهران را برایتان عنوان کنیم باید بدانید که بیمارانی که نیاز به روکش دندان دارند ابتدا باید با دندانپزشک مشورت کنند و از آن ها مشاوره بگیرند تا ببیند روکش لمینت دندان برای دندان های آن ها مناسب می باشد یا خیر. به طور کلی روکش پرسلن یا روکش لمینت دندان در تهران برای هر دندان حدود ۱۵۰ تا ۳۵۰ دلار هزینه دارد. البته باید بدانید که لمینت های نوع کامپوزیت هزینه کمتری دارند و قیمتی که اعلام کردیم قیمت لمینت دندان سرامیکی می باشد.

قیمت لمینت کامپوزیتی برای هر دندان حدود ۶۰ تا ۱۳۵ دلار هزینه بر می دارد. این در حالی است که هزینه روکش معمولی به ازای هر دندان در آمریکا ۸۰۰ تا هزار دلار می‌باشد و در انگلیس ۵۰۰ تا ۷۰۰ دلار و در ترکیه ۳۵۰ تا ۶۰۰ دلار است. این مسئله در هنگام لمینت بیش از یک دندان اهمیت زیادی پیدا می کند. بنابراین افراد می توانند با انجام روکش های دندانپزشکی در تهران مبلغ قابل توجهی را پس انداز کنند.

حال که قیمت لمینت دندان در تهران را دانستید به شما توضیح می دهیم که لمینت کامپوزیت با لمینت سرامیکی چه تفاوتی دارد.

قیمت لمینت دندان در تهران

قیمت لمینت دندان در تهران

انواع لمینت

لمینت ها دارای دو نوع سرامیکی و کامپوزیت هستند. لمینت های سرامیکی را قبل از اینکه دندانپزشک بتواند روی دندان های شما قرار دهد، نیاز به آماده سازی دارند. در این روش دندانپزشک و متخصص ارتودنسی سعی می ‌کند بیشتر ساختار دندان شما را حفظ کند؛ اما نیاز است که کمی از دندان های شما را بتراشد تا سطح آن برای لمینت سرامیکی مناسب شود. برای تهیه لمینت سرامیکی در تهران باید ۱۲ تا ۱۴ روز در این کشور بمانید.

لمینت کامپوزیت از رزین های کامپوزیت ساخته شده اند که از نظر کیفیت و کارایی مشابه روکش های سرامیکی هستند؛ اما با این وجود ماندگاری آن ها به اندازه روکش های چینی یا سرامیکی نیست. تفاوتی که این نوع روکش با لمینت چینی یا سرامیکی دارد این است که به هیچ آماده‌ سازی قبل از نصب بر روی دندان احتیاج ندارد و نیازی نیست که دندان تراشیده شود و مینای دندان از بین برود. به همین دلیل به آن ها روکش های بدون آماده سازی هم گفته می‌شود. قیمت این روکش ها کمتر از روکش های سرامیکی هستند و برای تهیه این روکش ها در تهران باید یک تا سه روز در این شهر بمانید.